Výletní aplikace Skryté příběhy vás zavede třeba na hrad Karlštejn.
Foto: Archiv Skryté příběhy
Od narození Karla IV. letos uplynulo už 700 let. Aplikace Skryté příběhy tak láká k objevování míst, se kterými je český panovník spjatý. Příběh slavného šlechtického rodu mohou rodiny s dětmi objevovat i prostřednictvím vytisknuté herní mapy.

Významného českého panovníka Karla IV. zná snad každý školák. Letos se slaví sedm set let od jeho narození a památky po celé republice tak nabízejí speciální programy připomínající to, co Karel IV. v českých zemích dokázal, a především jak žil.

Při této příležitosti vznikla i speciální aplikace Skryté příběhy, pomocí které mohou návštěvníci objevovat památky spojené se jménem bývalého českého krále prostřednictvím originálního komiksu a doprovodných her.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.