Kateřina Benešová, ředitelka ACCA pro Česko, Slovensko a Maďarsko
Foto: ACCA
Ředitelka Asociace certifikovaných účetních Kateřina Benešová ráda zajde na pracovní oběd do restaurace Pasta Fresca nedaleko Staroměstského náměstí. Oceňuje hlavně čerstvě připravené těstoviny.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Kateřina Benešová, ředitelka Asociace certifikovaných účetních (ACCA) pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, doporučuje restauraci Pasta Fresca v pražské Celetné ulici. 

Proč byste si vybrala zrovna tuto restauraci?
Ráda tam chodím večer, abych se mohla zdržet a vychutnat si všechny chody. Restaurace je v Celetné ulici, a když tam jdete v létě večer, tak je to i moc pěkná procházka Prahou. Kvalitní italská jídla vařená z čerstvých surovin, velmi příjemná a ochotná obsluha a také prostředí. Restaurace je umístěna ve sklepě a je tak akorát velká, což se mi líbí. Pokud o ní nevíte, tak je relativně lehce přehlédnutelná z ulice. Proto je dobré vědět přesnou adresu.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu? 
Ano, nabízí a musím říci, že si uchovává kvalitu jídel za velmi příznivou cenu.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.