Arthur Braun
Foto: HN – Jiří Novák
Do restaurace La Boca pojmenované po osobité čtvrti Buenos Aires bere své hosty na oběd Arthur Braun, řídící partner advokátní kanceláře bpv Braun Partners. Na jídelním lístku si rád vybírá hlavně z nabídky rizot.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí, nebo obsluze. Každý pracovní den tak nabízíme jeden nový tip.

Arthur Braun, řídící partner advokátní kanceláře bpv Braun Partners, doporučuje restauraci La Boca.

Proč jste vybral zrovna tuto restauraci?
V centru Prahy je dost výborných italských či francouzských restaurací, ale španělská je pro mě novinkou. Rozdělit si předem tapas hodně pomůže při navázání vztahu s klientem. Restauraci mám rád i proto, že je blízko od naší kanceláře.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.