Václav Muchna
Foto: HN – Jan Rasch
Ředitel brněnské technologické firmy Y Soft Václav Muchna tráví každoročně půl roku na pracovních cestách, během kterých rád ochutnává cizí kuchyně. Pokud je doma v Brně, na pracovní oběd zajde do restaurace Borgo Agnese. Třeba na těstoviny sypané lanýži.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. I když už máte své "vyzkoušené podniky", někdy jste od nich příliš daleko nebo dostanete chuť vyzkoušet něco nového. Server IHNED.cz nabízí s pomocí osobností inspiraci pro byznys lunch v příjemném prostředí, výborným jídlem a skvělým servisem.

Ředitel brněnské technologické firmy Y Soft Václav Muchna chodí na pracovní oběd do restaurace Borgo Agnese.

Proč byste doporučil zrovna tuto restauraci?

Na špičkové pražské restaurace nedosahuje - ani kvalitou, ani cenou, v Brně je to ale nejlepší podnik. Jak krásným interiérem, tak motivovanou obsluhou a kvalitní kuchyní. Neočekávejte michelinskou restauraci z Tokia, ale najíte se tu velmi kvalitně.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?

Ano. 

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.