Tomáš Prajzler, Talentor
Foto: HN – Lukáš Bíba
Tomáš Prajzler je šéfem české pobočky sítě Talentor, která se specializuje na hledání vhodných zaměstnanců na různé pracovní posty. Své partnery a klienty rád bere na pracovní oběd do Café Imperial, kde si sám nejvíc pochutná na tradiční svíčkové.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. I když už máte své "vyzkoušené podniky", někdy jste od nich příliš daleko nebo dostanete chuť vyzkoušet něco nového. Server IHNED.cz nabízí s pomocí osobností inspiraci pro byznys lunch v příjemném prostředí, výborným jídlem a skvělým servisem.

Ředitel české pobočky sítě Talentor Tomáš Prajzler chodí s obchodními partnery na oběd do Café Imperial.

Proč byste doporučil zrovna tuto restauraci?

Kvůli kvalitnímu jídlu, příjemnému prostředí, dobré obsluze. Café Imperial nabízí velký prostor s dostatkem místa i relativního soukromí.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?

Ano.

Je něco zajímavého na prostředí restaurace?

Líbí se mi úžasně opravený původní interiér s mozaikou na stěnách a vysokých stropech, dobře vybraný pohodlný nábytek. Celkově zajímavé a příjemné prostředí.

HN

Ještě na vás čeká 60 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.