Výčep Na stojáka
Foto: Julie Kalodová
Pivnice v centru Brna je záhadně vždy při ruce a dá se tu jen chvíli poklábosit, zahnat žízeň nebo oslavit narozeniny. V servisu piva je zbytečné hledat chyby. Nejsou. Snad jen ten, kdo má opravdu velký hlad, sem kvůli jídlu tak často nezavítá.

Výčep Na stojáka je brněnský podnik, kde se povedlo asi úplně všechno. Pivnice, kam přijdete, pověsíte tašku nebo batoh na háček, stoupnete si k jednomu ze stolů a za chvíli už noříte údy do pěny.

Je vlastně jedno, kdo stojí vedle vás, můžete popojít, posunout se nebo rychle zmizet. Jste svobodní, sví a máte chuť na pivo v nezakouřeném ovzduší.

Výčep na stojáka se nezaměřil na jednu značku, ale nabízí už více než rok piva z malých či středních českých pivovarů. A záměr se lidem líbí. Na vinařské jižní Moravě je Výčep Na stojáka většinou plný. Pivařů je v Brně tolik, že stačí uživit i obdobný podnik Pivárium či Ochutnávkovou pivnici, které jsou nedaleko.

A to jsme prosím ve městě, kde dlouhá léta skvěle funguje legendární hostinec U Bláhovky nebo zrenovovaná pivnice U Čápa.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.