První pivní tramway 19. června v podvečer zažila pečlivou degustaci ovocných piv.
Foto: František Trantina
Hospoda První pivní tramway hostila degustaci radlerů. Ovocná piva nejprve ochutnal tým zkušených znalců, poté jej vystřídaly mladé dámy, které by pivovary se svými lehkými ovocnými produkty rády oslovily. Podívejte se, které z výběru osmi piv jim nejvíce chutnalo.

Na skupinu piv, která od minulého roku vyletěla v oblibě i prodeji na českém trhu nahoru jako rakety, se zaměřili znalci z První pivní extraligy. Rozhodli se vyzkoušet, které z osmi lehkých ovocných piv zastoupených na českém trhu podle jejich názoru nejlépe plní, co slibuje - tedy osvěží, a přitom neodradí žádnou zřejmou chuťovou vadou.

A protože s radlery pivovary nemají v plánu oslovit ani tak své stávající zákazníky, ale spíše získat nové, zajímavé porovnání s výběrem zkušených degustátorů nabízí výběr, který sestavila stejně velká skupina mladých žen. Ty patří mezi cílové skupiny, pro které je tento druh piva především určen. Rozdíly v hodnocení byly značné, podívejte se.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.