Hosty pivotéky Pivo a párek baví prochutnávat se nabídkou psanou křídou na tabuli a přikusovat párky.
Foto: HN – Jiří Koťátko
Zajímavý koncept nového podniku Pivo a párek na pražských Vinohradech zatím funguje. Restaurace je plná, i když ne vše, co se tu nabízí, stojí za ochutnání. Podnik je ve zkušebním provozu, dá se tedy očekávat, že se nabídka časem ještě upraví a ustálí.

Na pražských Vinohradech otevřel nový podnik. Jmenuje se Pivo a párek a jeho název je zároveň i odpověď na otázku, co všechno tu nabízejí. Prostě pivo a párky. Což by mohlo znít logicky, ale já si myslím, že to je škoda. Protože v případě takhle jednoduchého konceptu by se přímo nabízelo, že odpověď může znít "úžasné párky a naprosto božské pivo".

Aby byla odpověď takováto, musely by však vtipný název a omezený sortiment mít přesah v podobě nadstandardní kvality. Tu dostáváte v Pivu a párku tak napůl. V nabídce točených piv figuruje například skvělá třináctistupňová Baronka z žateckého pivovaru, ale taky naprosto průměrná jedenáctka z moravské Litovle.

HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.