Golfové hřiště na zámku Roztěž
Foto: HN – František Vlček
Česká republika nabízí golfistům rovnou stovku znormovaných hřišť. Pro ty, kteří nezůstávají věrni jednomu místu, ale rádi zkoušejí a poznávají nová hřiště, vznikla iniciativa Všudehrálové. Počítá a odměňuje ty, kteří mají za sebou aspoň 60 odehraných hřišť.

Novinář Jiří Kryšpín už vyzkoušel 98 z celkové stovky golfových areálů v Česku, které mají status regulérních hřišť. Golfový publicista Andrej Halada jich obešel 89. Právě oni stojí za nově fungující platformou Všudehrálů. Jejich ambicí je motivovat lidi k poznávání nových hřišť.

Na webu vsudehralove.cz vedou žebříček největších golfových cestovatelů. Když si napočítáte víc než 60 hřišť, náleží vám od nich bronzový odznak, za 80 a víc stříbrný a zlatý je za plný počet 100.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.