Šéf Ryanairu Michael O´Leary je ochoten udělat na veřejnosti takřka cokoliv. Zkuste to pak vysvětlovat novinářům.
Foto: Ryanair.com
Nemáte rádi svou práci? Známé pořekadlo tvrdí, že nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Zkuste si úklid toalet v indickém vlaku nebo práci letušky při pátečním letu na Ibizu. Britský deník Daily Telegraph vybral ty nejhorší práce spojené s cestováním, které si jen lze představit.

Server Careercast.com počátkem roku vyhlásil seznam deseti nejvíce stresujících povolání. Na čtvrtém místě se umístili piloti komerčních letů. V dalším žebříčku o 200 nejlepších zaměstnání značně „pokulhávají“ letušky a palubní stevardi, kteří se umístili až na 191. místě.

Server The Daily Telegraph proto přišel s vlastním žebříčkem prací, které jen potvrzují, že práce spjatá s turismem nemusí být vždy idylická. 

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.