Robotický lux se "záchodem". Ve chvíli, kdy se naplní vnitřní zásobník, zajede si Roomba i3+ samočinně k základnové stanici, která z něj prach "přečerpá" do antialergenních sáčků.
Foto: iRobot
iRobot je jako Tesla mezi robotickými vysavači. Model Roomba i3+ má pokročilé funkce dražších modelů, cenu ale proti špičce srazil na méně než polovinu.

Robotické vysavače fungují spíše jako automatická košťata, která si výborně poradí s běžným nepořádkem a zvířecími chlupy na plovoucích podlahách. iRobot celou kategorii vytvořil jako doplněk výroby průmyslových robotů, které slouží v armádě, u policejních složek či hasičů. Přes pokročilé technologie ale roboty Roomba od iRobotu měly dva základní nedostatky: pohybovaly se po místnostech zmateně a špatně se z nich dostávaly nasbírané nečistoty.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.