Vznášející se obrazovky. Displeje bude v autě lemovat svítící linka, která má budit dojem, že celá plocha volně pluje v prostoru.
Foto: Mercedes-Benz
Nové pojetí palubní desky MBUX Hyperscreen pro Mercedesy třídy S přináší trojici displejů s plochou širokou takřka 1,5 metru. Nabídka ovládání se sama přizpůsobí situaci.

Hyperscreen je vůbec největší skleněná plocha, jaká kdy uvnitř Mercedesu byla − palubní desku pokrývá od sloupku ke sloupku. Prostor pod ní je členěn na tři obrazovky: jedna tvoří řidičův přístrojový štít, další je na místě, kde obvykle bývá samostatná navigace nebo rádio, a svůj vlastní displej má také spolujezdec. Ten přes něj může zadat cíl cesty, přeladit rádio a v zemích, kde to předpisy dovolí, na něm bude moci sledovat i televizi.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.