Pokrytec nejsem, lhář ano. Donald Trump není pokrytcem, nikdy netvrdil, že je vzorem morálky. Zato v Bílém domě pronesl v průměru přes 50 nepravd denně.
Foto: Reuters
Je řada mocných konzervativců, kteří kážou o významu rodiny a sami žijí, jemně řečeno, v rozháraných rodinných poměrech. Má to být téma? Ne! Horší jsou pokrytci z řad levičáků, kteří se zaklínají svobodou a přitom zakazují názory jiných. Špatnou zkušenost s takovým postojem měl i T. G. Masaryk.

Maďarský europoslanec József Szájer už ví, že to není pravda. Nejdůležitější je nepořádat "grupáč" v době pandemie nového koronaviru, když jsou shromáždění většího počtu osob zakázána. Nebýt tohoto pravidla, Szájerova politická kariéra by dnes nebyla v troskách. Sousedé zavolali policii, aby rozehnala radovánky, jichž byl Szájer účastníkem, ne kvůli nějakému morálnímu pobouření (i když hluk, byť se akce konala za bílého dne, jistou roli hrát mohl), ale proto, že šlo o porušení vládních koronavirových nařízení.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.