Úspěšný muž v nesnázích. Tony Hsieh (na snímku z roku 2017), legenda internetového byznysu, zemřel za tragických okolností 27. listopadu. Okolnosti jeho smrti naznačují, že mohlo jít i o sebevraždu.
Foto: Reuters
Tony Hsieh proměnil svět internetového byznysu jako málokdo, učil se od něj i Jeff Bezos. Přestože mu úspěch přinesl stamiliony dolarů, jeho život vzal nečekaně rychlý, tragický konec. Až nyní se ukazuje, že muž, který se staral o spokojenost lidí, kteří jej obklopovali, zůstal v jejich středu osamělý.

Žádná návštěva se tomu nemohla vyhnout: kdokoli zavítal do některého z domů Tonyho Hsieha, dostal na uvítanou panáka fernetu. Kořalka, kterou začal v Plzni v 19. století vyrábět italsko-chorvatský podnikatel Lionello Stock, byla jeho nejoblíbenější.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.