V přepracované verzi původní hry Mafia se objeví také nové dopravní prostředky. Podstatný je ale upravený obraz: detailní grafika v rozlišení 4K a filmové efekty HDR.
Foto: archiv
Legendární české hry Mafia a Mafia II mají novou tvář. První díl se k osmnáctým narozeninám dočkal nové, moderní podoby, která si zaslouží pozornost.

Nabídka, která se neodmítá. První velký hit tvůrce her Daniela Vávry se právě dnes, v pátek 25. září, vrací na scénu. Původní hra Mafia se dočkala přepracování, nového kabátku, mírně upraveného příběhu a moderní herní podoby − s detailní grafikou v rozlišení 4K a s využitím filmových efektů HDR.

Do Mafie přibyly také nové dopravní prostředky, kromě dnes už legendárních dobových automobilů se v přepracované hře objeví i motorky. To vše se už ale obešlo bez zásahu Vávry, scenáristy prvního dílu, který připravil i Mafii II, aby se pak s vydavatelem ve zlém rozešel a "vykoupení" našel až ve vlastní středověké hře Kingdom Come.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.