Hrdinka snímku Asi to ukončím (Jessie Buckleyová) absolvuje s novým přítelem výlet na rodinnou farmu.
Foto: Netflix
Na Netflixu je nyní k vidění nový film režiséra Charlieho Kaufmana nazvaný Asi to ukončím. Americký tvůrce neobvykle zašmodrchaných příběhů v něm opět bere diváky na výlet do vlastní hlavy. V ní čeká absurdní komedie i peklo.

Nocí poletuje sníh. Vločky dopadají na přední sklo auta, za nímž dvojice milenců vede nekonečnou debatu. "Mám rád výlety, je dobré si připomenout, že svět je větší než to, co nosíš v hlavě," říká v jednu chvíli muž s posmutnělým obličejem, který připomíná zesnulého amerického herce Philipa Seymoura Hoffmana. Však také dvaatřicetiletý Jesse Plemons v novém filmu režiséra Charlieho Kaufmana Asi to ukončím ztvárnil − tak jako Hoffman v autorově režijním debutu Synekdocha, New York − typického kaufmanovského hrdinu, který se potýká hlavně s neuchopitelnými labyrinty uvnitř své lebky.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.