Hodně vostrej rock’n’troll. Film Trollové: Světové turné vyniká ve vyobrazení různých hudebních subkultur. Všechny se je chystá vyhladit tvrdý rock.
Foto: CinemArt
Česká kina hrají animovaný film Trollové: Světové turné. V Americe ale biografy obešel. Jako první velký hollywoodský snímek byl na trh uveden pouze digitálně k domácímu stažení. Vyvolal tak debaty o budoucnosti kinematografie.

Pod mořskou hladinou duní hlasitá hudba, barevné postavičky tancují a jásají v jejím rytmu. Obří podvodní technoparty však nemá dlouhého trvání. V úvodu animovaného filmu Trollové: Světové turné ji nerozežene policejní kordon, ale drsný zvuk hardrockových kytar znepřáteleného trollího kmene.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.