Jak se ale tvůrcům seriálu Dark podařilo takového úspěchu dosáhnout, když téma cestování časem je ve filmech dost ohranou záležitostí a málokdy některý autor vymyslí něco, co tady už dříve nebylo?
Foto: Profimedia
Někteří lidé bloudí životem jako labyrintem a snaží se dostat ven. Jediná cesta ale vede hlouběji, říká v monologu Adam, klíčová postava německé série z produkce Netflixu. Tím asi vystihl pocity mnoha diváků, kteří šestadvacet dílů tohoto globálního hitu zhlédli. Naposledy osm dílů ze třetí řady, zveřejněné letos 27. června. Vyžaduje od diváka mimořádnou pozornost a soustředění.

Projekt, který se zrodil v hlavě režiséra a scenáristy Barana bo Odara, se stal hitem. Jeho úspěch je obrovský a globální. Indie, Japonsko, Latinská Amerika, Spojené státy, Evropa − všude patří Dark k nejsledovanějším sériím na internetu. V hodnoceních zaznívá tvrzení, že to je nejlepší německý filmový počin všech dob a že finále třetí řady je nejlepším v historii sci-fi.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.