Už i v New York Times přituhuje. Tradiční liberální deník minulý týden opustila komentátorka Bari Weissová, kterou podle jejích slov levicoví kolegové kvůli názorům nazývali nacistkou a fašistkou.
Foto: Shutterstock
Ve stále polarizovanějších, za Donalda Trumpa extrémně rozdělených Spojených státech se stranicky vyhraňují i dosud nezávislá média. Důvodem je také nový byznysmodel: především tištěná média jsou stále více závislá na předplatném. A novináři se snaží názorově vyhovět svým čtenářům.

Za necelých šest měsíců skončí první volební období Donalda Trumpa. Bez ohledu na to, zda bude v úřadě amerického prezidenta další čtyři roky pokračovat, je však už zcela zřejmé, že Spojené státy se v mnoha ohledech změnily natolik, že žádný návrat "před Trumpa" nebude možný. Jasně se to ukazuje v důležitém světě amerických médií.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.