„Mám slabost pro Skandinávii a Norsko,“ říká Kamila Zlatušková. Severské seriály byly tématem Serial Killer v minulých ročnících.
Foto: Josef Kubíček
"Ženy jsou prý méně vtipné než muži a komičky vlastně neexistují! To je omyl jako Brno!" tvrdí producentka Kamila Zlatušková a právě teď v Brně připravuje festival Serial Killer. Jeho hlavním tématem bude britský ženský humor.

Stačí s ní pobýt deset minut a je vám jasné, že má energie na rozdávání. Navíc je umanutá, hodně pracovitá a nadšená. Tak působila před třemi lety, když zakládala v Brně festival televizní a webové tvorby Serial Killer. Stejně umanutá a nadšená je Kamila Zlatušková i dnes. Nemůže být tedy pochyb, že se třetí ročník festivalu v září bude konat. A to za všech okolností. Určitě i s komplikacemi kvůli koronaviru si organizátoři jistě poradí.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.