Přenos zvuku vibracemi přes lícní kosti ocení zejména sportovci, jejich zvuk ale nebývá příliš dobrý. To platí i pro Aeropexy, byť Aftershokz na jeho kvalitě zapracoval a hrají lépe než starší modely.
Foto: Aftershokz
Technologii přenosu zvuku přes lebeční kosti do středního ucha si oblíbili zejména výkonnostní sportovci. Nový model sluchátek Aftershokz je menší, lehčí a o něco lépe zní.

Nejlepší zvuk je ten, který zamíří bez překážek rovnou do zvukovodů − bez odrazů, bez vlivu vnějšího prostředí. To platí pro většinu sluchátek, existují ale i taková, jež staví na zcela opačném přístupu. Zvuk se u nich zvukovodu ani nedotkne, přenáší se vibracemi přes lícní kosti přímo na sluchové kůstky ve středním uchu.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.