Připadá mi to jako horečnatý sen odehrávající se někde mezi Bohem, ďáblem, srdcem, zemí, planetou a mnou, vyjadřuje zpěvačka Norah Jones pocit ze své nové desky.
Foto: Universal Music – Diane Russo
Píseň má být jednoduchá a srozumitelná, míní americká zpěvačka a klavíristka Norah Jones. A potvrzuje to novou deskou Pick Me Up Off the Floor, která převyšuje aktuální hudební dění. Přitom vznikla jako autorčin vedlejší produkt.

Když se v roce 2002 písničkářka Norah Jones poprvé ve velkém stylu objevila na hudební scéně, prohlásil britský zpěvák Seal, že se zjevila majitelka nejkrásnějšího hlasu na světě. Po osmnácti letech se na jeho tvrzení nic nezměnilo. Nevlastní dcera slavného indického hráče na sitár Raviho Šankara okouzluje lahodným, zasněným hlasem i na svém osmém studiovém albu Pick Me Up Off the Floor.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.