Ukázat historii na konkrétním příběhu, a navíc z rodiny slavného herce, je cesta k úspěchu. Christian Berkel na veřejném čtení z jeho knihy Jabloň, která se dočkala pochvalných recenzí a uznání kritiků.
Foto: Profimedia
Christian Berkel je v Evropě známý jako herec, v Česku hlavně díky roli komisaře Bruna Schumanna v seriálu Kriminalista. Jeho román Jabloň má v Německu velký ohlas. Berkel píše o historii své rodiny a lásce svých rodičů. Matky, která přežila koncentrační tábor, a otce, který se po válce vrátil jako lékař wehrmachtu ze sovětského zajetí. Je to dramatický příběh se šťastným koncem, díky kterému se Berkel narodil.

Detektivní seriál Kriminalista z dílny televize ZDF nevyniká strhujícím tempem nebo nečekanými dějovými zvraty. Tým vyšetřovatelů obvykle pátrá po pachatelích v místech a kruzích německé metropole, kterým je radno se vyhnout. V nevěstincích, v podsvětí pasáků a překupníků s drogami, v lokalitách plných ztracených existencí a duší, mezi násilníky, opilci, rasisty a misogyny, náboženskými nebo ideologickými blouznivci.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.