Albert Fikáček už procestoval všechno, co chtěl. "Spousta dobrodruhů končí, když přijde rodina," míní otec malého syna.
Foto: Tomáš Škoda
Živí se sice jako analytik v energetice, své ostatní projekty však zasvětil cestování. Albert Fikáček přeplul Středozemní moře na vlastní bizarní lodi, založil dobrodružnou cestovní kancelář Expedition Club, vymyslel festival na kolejích. Teď může o cestování jen snít. Říká ale, že mu to tolik nevadí.

Vítr je v plné síle a korsické pobřeží se neúprosně blíží. Albert Fikáček už tuší, že ani napodruhé se mu nepodaří přeplout Středozemní moře na lodi z PET lahví. Těsně před tím, než katamarán narazí do skály, seskakuje do mořských vln. Na veřejných záchodcích se suší a vrací se k lodi. Tam už vidí Korsičany, jak vybírají jeho věci z lodních sudů. Rozbíhá se za nimi a nadává.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.