Petr Lhotský
Foto: Tomáš Nosil
Jako student ekonomie chtěl Petr Lhotský pomoci své přítelkyni zachránit upadající kosmetický salon. Brzy pochopil, že prodlužování řas je skvělý byznys. Založil firmu a za tři měsíce vydělal první milion. Dnes ve své profesi patří mezi světově uznávané odborníky a současné pandemií vynucené zastavení byznysu bere jako jedinečnou příležitost k restartu.

Začínal na koleni ve vesnici u Hradce Králové a vypracoval se mezi kosmetickou špičku. Před vypuknutím pandemie létal školit a porotcovat po celém světě od Los Angeles přes Paříž po Tokio. Na rozjezd úspěšného podnikání v typicky ženském světě kosmetiky mu stačilo 100 tisíc korun, které měl našetřené z brigád, Vánoc a narozenin. Rozhodujícím kapitálem byl ale jeho podnikatelský mozek a byznysový drajv. S těmi se prý dnes šestatřicetiletý milionář Petr Lhotský narodil.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.