Jakub Koudela ve své současné práci: při rozvážce pečiva. Snímek ho zachycuje na začátku směny u pekárny v Praze-Michli.
Foto: Libor Fojtík
Kvůli zrušeným vystoupením přišli mnozí umělci ze dne na den o výdělek, a tak se o sebe musí postarat jinak. "Někteří lidé označovali nás herce za příživníky a povaleče, kteří se až teď naučí pracovat. To mi samozřejmě vadilo. Chci se proti tomu vymezit i tím, že jsem vzal jinou práci," říká třeba Jakub Koudela.

Když se v Česku na začátku letošního března začali objevovat první nakažení koronavirem, herec Jakub Koudela si stále nepřipouštěl, že jde opravdu do tuhého. "Přiznávám bez mučení, že zpočátku jsem situaci hodně podceňoval. Před kolegy jsem v té době spíš ze srandy prohodil: Co když nám zavřou divadla? Ale všichni říkali, že k něčemu takovému dojít nemůže."

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.