Lukáš Pleskot
Foto: Honza Mudra
Sledovat fotbal nebo hokej u televize či na stadionu je oblíbená zábava miliard lidí. Lukáš Pleskot věří, že taková budoucnost čeká rovněž elektronický sport – hraní počítačových her.

Svůj první počítač dostal v šestnácti letech. Jeho první oblíbené hry byly Duna 2 a Command & Conquer. Hraní ho bavilo, ale nikdy u něj nepřerostlo meze. "Byly večery nebo týdny, kdy jsem to možná přeháněl a hrál dlouho do noci. Čím víc jsem hrál, tím větší jsem měl potřebu hrát dál. Ale nevím, jestli to byla závislost, nebo prostě jen to, že mě to hrozně bavilo. Školní a jiné povinnosti jsem však nezanedbával, takže ve škole i s rodiči bylo vždycky všechno v pohodě," vzpomíná devětatřicetiletý Lukáš Pleskot na své hráčské začátky.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.