Architektura domu, garáže i zahradní úpravy spolu vytvářejí organickou kompozici.
Foto: Andrea Thiel Lhotáková
Přináší osobitou, výtvarně laděnou architekturu. Jedná se však o krásu z rodu užitečných, o estetiku vycházející z podstaty stavění, která především svrchovaně odráží potřeby obyvatelů. Architektka Kristina Magasaniková navrhla svého druhu rodinný portrét.

Dům vyrostl v Hostivicích, v osmitisícovém středočeském městě. Nedaleko od něho se nachází soustava několika rybníků, ale také hájky, lesíky, polnosti. Jste sice na venkově, ale chcete-li, můžete mít kdykoliv na dosah veškeré vymoženosti metropole. Do Prahy je to jen několik kilometrů, k cestě do centra se dá využít vlak nebo kombinovaná cyklostezka, která kopíruje někdejší poutní cestu a vede mezi pražským volnočasovým areálem Ladronka a vesnicí Hájek.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.