Pavel Bendák v roli dýdžeje rozjíždí party v Opolanech.
Foto: Milan Bureš
Bývaly fenoménem minulých dekád, ale dnes už tolik netáhnou, a tak je provozovatelé zavírají. Mladí lidé se prý baví a seznamují raději on-line. Několik posledních oáz někdejší diskotékové kultury přesto stále vzdoruje osudu.

Jsem teď v autobuse, nemůžu moc mluvit," omlouvá se hlas v mobilu. Telefonní číslo, na které volám, jsem našel na webu diskotéky Dance Hall v Opolanech na Nymbursku. Představuji si, že provozovatel klubu Pavel Bendák stojí někde v uličce narvaného autobusu a drží se tyče. Diskotéky zřejmě už nebudou takový zlatý důl jako kdysi, a tak jejich majitelé jezdí "sockou". Za chvilku ovšem pan Bendák prohodí: "Už je to dobrý, právě jsem zaparkoval."

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.