Podnikatelka Karolína Pechová
Foto: Honza Mudra
Na začátku byla myšlenka, nad níž si možná i sami její autoři ťukali na čelo. Jenže z lehce praštěných nápadů se nakonec stalo úspěšné podnikání. Ať už jde o klub příznivců ponožek všech barev a vzorů, dřevěnou demotivační kostku, která leckomu dokáže „pozkazit“ den, nebo síťovku – populární tašku z minulého století.

Karolína Pechová
Nejsem ekoteroristka

Bezedná taška kdysi představovala povinnou výbavu každé domácnosti. Ženy s ní chodily pro chleba a mužům v ní cinkaly "lahváče". Do síťovky, tohoto českého vynálezu, se před lety zamilovala i Karolína Pechová. A rozhodla se nedopustit, aby taška upadla v zapomnění.

Pod značkou Česká síťovka vrací podnikatelka Karolína Pechová znovu do povědomí klasickou tašku v původním retro stylu i současnějších va­riacích. Na výrobě spolupracuje s chráněnými dílnami a pestrobarevnými taškami oživuje české ulice. "Síťovka je vtipný, ekologický a extrémně praktický produkt. Nejsem ekologická teroristka, ale současně nemám ráda bezmyšlenkovité plýtvání," vysvětluje podnikatelka, proč se do výroby síťovek pustila. K naplnění takového principu taška ze síťoviny slouží, protože je díky použitým materiálům skladná, pevná, odolná, a tím pádem v podstatě nesmrtelná.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.