Dagmar Hlaviznová je přesvědčena, že pokud člověka obklopují pěkné a kvalitní věci, je mu veseleji, a tím pádem i lépe. Proto se snaží takové věci vyrábět.
Foto: Milan Bureš
Krása spočívá v jednoduchosti, myslí si architektka, která svou kreativitu rozvíjí zejména v textilním designu. A na tomto principu také vystavěla svou firmu.

Studio Aesthetic má ateliér v suterénu nenápadného činžovního domu v pražském Braníku. Sejdete po schodech, otevřete dveře bývalé kotelny a ocitnete se v jiném světě. Štosy látek, polštáře, deky, povlečení, fusaky a spousta dalších věcí jsou rozloženy po stolech či v regálech, někde vzadu vrčí šicí stroj. Vládne tu tvůrčí a bezprostřední atmosféra. Každý příchozí si může všechno zboží i látky osahat, společně s návrhářkou vymyslet barevné kombinace či další detaily a doplňky. Fantazii se tady meze nekladou.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.