Spolumajitel investiční firmy Credo Ventures Andrej Kiska
Foto: Tomáš Nosil
Shání miliony pro podnikatele ze střední a východní Evropy, kteří touží udělat díru do světa. „Chtěl jsem, aby se můj syn jmenoval Andrej Kiska IV., ale žena byla proti,“ říká.

Velká skleněná okna, z nichž je možné pozorovat mumraj na rušné křižovatce na pražském Karlově náměstí, drnčí smíchem. Ten nejhlasitější patří během jakési nepříliš formální porady třiatřicetiletému spolumajiteli fondu Credo Ventures Andreji Kiskovi, synovi bývalého slovenského prezidenta. Energii a dobrou náladu si přivezl z Ameriky. V září se vrátil z dvouletého výsadku v Silicon Valley, který byl úspěšný nejen tím, že se mu tam narodil syn. Andreji Kiskovi juniorovi se v Kalifornii daří otvírat dveře nadějným start-upům, do nichž jeho společnost investovala a nyní se je snaží protlačit na americký trh.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.