Scenárista Ondřej Gabriel
Foto: Josef Horázný
Ondřej Gabriel napsal televizní sérii Bez vědomí, jež se odehrává na konci roku 1989. Dílo debutanta, které v listopadu uvede HBO, provázejí velká očekávání. Autor měl přitom kdysi našlápnuto k jiné kariéře. Politické.

Komunismus ve východní Evropě se začíná hroutit, ale nikdo zatím neví, jak změna proběhne a k čemu povede. To je výchozí situace šestidílného seriálu Bez vědomí režiséra úspěšné Pustiny Ivana Zachariáše. V novém televizním počinu vytvořil scenárista Ondřej Gabriel ústřední dvojici českých emigrantů, které hrají Táňa Pauhofová a Martin Myšička. Ti v říjnu 1989 přijíždějí z Velké Británie na návštěvu Prahy a stávají se důležitými aktéry příběhu rozehraného tajnými službami několika zemí.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.