V tureckém sedu trávila Šárka Augustinová v Indii při meditacích 11 hodin denně. "Dva týdny předtím operované koleno ze začátku protestovalo, ale při meditaci nesmíte na nic reagovat, ani na bolest".
Foto: Libor Fojtík
Začínala jako vystrašená stopařka s třicetikilovým báglem. Pak si řekla, že nebude závislá na nikom a na ničem. A roky putovala drsnou a nespoutanou krajinou v různých koutech světa. Využívat darů přírody se učila od indiánů i Maorů.

Tříměsíční pobyt hluboko v novozélandské džungli odnaučil Šárku Augustinovou striktnímu vegetariánství. Protože když je hlad, vezme člověk za vděk třeba i vačicí. "Už několikátý den jsem toho k jídlu moc nenašla a kručelo mi v břiše. Šla jsem na dřevo a všimla si vačice spící na stromě. Nevím, kde se to ve mně vzalo, ale věděla jsem, že ji musím ulovit," líčí mladá žena svoji první loveckou zkušenost.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.