Máš problém? Tak si ho zRUŠ
Foto: Matej Slávik
Terapeuti této „zázračné metody“ prý dokážou člověka vyčistit a rozpustit veškerá jeho traumata. Zajeli jsme za nimi zjistit, jak se to dělá. A jak vidí jejich postupy expert na sekty, kulty a moderní náboženská hnutí Zdeněk Vojtíšek?

Nad lesy kolem rybníka Chytrov se vznáší jarní mlha. Tohle místo, kde se jižní Čechy setkávají s Vysočinou, vzbuzuje už na příjezdové cestě intenzivní pocit zvláštního klidu i lehkého napětí. Na protějším břehu vodního díla se, ač zahalená vysokými stromy, majestátně tyčí světle zelená stavba. Pevnost Chytrov, napadá nás okamžitě. A psychicky se připravujeme na to, že ještě před vchodem budeme muset odevzdat mobilní telefony a vzdát se kontaktu se světem.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.