Karlínské bistro Hong Kong
Foto: Kateřina Čupová

Jedna autorská poučka praví, že to máme rozbalit hned na začátku článku a nic si jako kouzelníci neschovávat až na konec. Tak to tedy rozbalím: ten titulek jsem vykradl z názvu firmy provozující nové karlínské bistro Hong Kong. Jmenuje se Kachna ve výloze s. r. o. a já si prostě nemohl pomoci. Pravověrné čínské a hongkongské jídlo tady totiž mají nejen ve výloze a hlavně nejen kachnu.

Ano, Hong Kong letos v červnu skutečně otevřel v Karlíně, kde je tímto zřejmě více restaurací, bister a kaváren než domů. Gastronomicky je tady podobně našlapáno jako výškovými budovami v bývalé britské kolonii známé jedním z nejlepších a taky nejlacinějších pouličních jídel na světě. A svým způsobem je street food i karlínský Hong Kong, protože i tady jí za letních měsíců dost lidí venku „na ulici“ na zahrádce. Vevnitř ale jde o bistro, na nějž nejlíp sedí popis hipster design.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.