Hledá se Jakub
Foto: Shutterstock

Deset vykřičníků úvodem, deset závěrem. Dva smajlíky k tomu. Ta výzva se nedala přehlédnout. V pondělí ráno visela na rohu u sámošky, byla nalepená na autobusové zastávce i na lavičce vedle a s přehledem válcovala zašlé portréty politiků, co nám tu zbyly ještě od podzimních voleb, i zářivé úsměvy opálených krasavic a krasavců z billboardu, který láká do místního fitka. I kdyby si ti svalovci a politici dali nohu za krk, už se po nich neohlédneme. Zato před Jakubovou zprávou ráno snad každý přibrzdil.

!!!!!!!!!! Prosím slečnu (velmi vysoká, velmi štíhlá, tmavší vlasy po ramena, černé kalhoty, světlá plátěná taška přes rameno), která jela v sobotu ze zastávky U Staré pošty autobusem 197 na Smíchovské nádraží, aby se mi ozvala na telefon 751 321 459. Chvilku jsme se na sebe dívali po vystoupení z autobusu… Jakub!!!!!!!!!!

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.