Drž mi dveře do Istanbulu
Foto: Shutterstock

Miluji kauzy, v nichž nevím, oč jde, a tak se mohu rozčílit z důvodů, jaké se mi hodí. Výhodou této pokročilé metody sebevytáčení je, že za blbce jsou "lidé" v širším slova smyslu, nikoliv onen "sympatický spolužák ze střední, o kterém jsem si myslela, že má špetku soudnosti, ale teď je zřejmé, že byl úplný idiot už tehdy".

Vezměme si například zásadní bitvu uplynulého týdne, takzvaný spor o držení dveří dámě. Že nevíte, oč jde? To nevadí, já taky ne a rozhodně nemám v úmyslu zatížit vás výsledky pečlivé zpravodajské práce, abych spravedlivě vyložila karty všem zúčastněným stranám. Pojďme si myslet, že víme, co se stalo, ono to bude stačit.

reklama

Mají muži v 21. století držet ženám dveře?

HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.