Komunální a někde i senátní volby se blíží. Nejlépe o tom svědčí množství billboardů a plakátů, které zaplavilo česká města.
Foto: ČTK

Původně jsem chtěl napsat vtipný sloupek týkající se předvolebních billboardů, ale jak to tak někdy bývá, celé se to nějak zvrtlo. Nakonec, posuďte sami.

Mělo to být o naivnosti některých z nich – "vše zařídíme za vás", o strachu a xenofobii – "žádné migranty" nebo o "pořádku proti anarchii" (můžete mi říct, kdo by ve svém městě nechtěl pořádek?). Nemělo by také zapadnout, že ta silná osobnost, co chce řídit mé nebo vaše město, potřebuje premiérův mobil, aby mohla efektivně řešit své budoucí pracovní úkoly. Ale zlatou medailí bych i při tomto těžkém výběru ocenil myšlenku, že naše vlastní peníze poslané ve formě daní instituci jménem Česká republika projezdíme v městské hromadné dopravě, která se tím pádem dostane do kategorie věcí, jež jsou "zadarmo".

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.