Můj přítel si chtěl s místními spolustolovníky trochu zažertovat a prohlásil, že jsem zástupcem určité firmy, která vám do hodiny půjčí deset tisíc korun.
Foto: Shutterstock

Je to asi pět let, co jsem jeden páteční večer seděl úplnou náhodou se svým kamarádem v hospodě nižší cenové kategorie v Nejdku. Pokud to neznáte v západních Čechách, je to malé město v Krušných horách, kde se lidem i přes jejich pracovitost nežije jednoduše. Možností, jak v tomto městě zbohatnout, totiž mnoho není.

Můj přítel si chtěl s místními spolustolovníky trochu zažertovat a prohlásil, že jsem zástupcem určité firmy, která vám do hodiny půjčí deset tisíc korun. Samozřejmě že úrok na takových "rychlých" penězích je vysoký, ale v hospodě by se v pátek večer mohly peníze hodit.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.