Panoramatický Bernina Express na kruhovém viaduktu u Brusia
Foto: swiss-image.ch/Christoph Benz
Rhétská dráha v Graubündenu fascinuje technickou dokonalostí i dechberoucími výhledy.

Tohle heslo jistě slyšel už každý: Samotná cesta je cíl. Přestože pochází z buddhismu, najdete jen málo situací, pro které pasuje tak dokonale jako pro jízdu po švýcarské železnici. Zvláště zářivě červené vagony Rhétské dráhy nabízejí unikátní a nezapomenutelný zážitek, který je pro mnoho turistů tím hlavním důvodem, aby se do země helvetského kříže vydali.

Pokud se k nim připojíte, můžete se těšit na fantastické kulisy běžící za velkými okny panoramatických vlaků Glacier Express nebo Bernina Express, které se mohou směle měřit s nejlepšími dokumenty National Geographic. Navíc se neustále mění tak, jak se střídají roční období: od rozkvetlého jara a zářivého léta přes barevný podzim až po majestátně bílou zimu.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.