Manažerka a specialistka na technologie Jasna Sýkorová
Foto: Vojtěch Vlk
Proč se manažerka a specialistka na technologie Jasna Sýkorová rozhodla vydávat elegantní krimipříběhy z 20. let minulého století.

Já se tady celý život snažím a pak se objeví amatér, který si knížky začne pěstovat jako koníček. No přesně takové jsme tady potřebovali!" Tak reagovali její kamarádi nakladatelé, když se jich začala vyptávat na podmínky tisku a distribuce knih. A nevěřili − koneckonců jako její blízcí −, že to myslí vážně. Roky se přece věnuje moderním technologiím, spoluvlastní prosperující komunikační agenturu Taktiq Communications a coby manažerka v ní má práce nad hlavu! Jenže…

Jak jsem mohla alespoň trochu při našem setkání poznat, Jasna Sýkorová sice hodně a ráda pracuje, ale také se ráda baví. Přesně jako slečna Phryne Fisherová, hlavní postava detektivních příběhů Kerry Greenwoodové.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.