Bleší trh U Elektry.
Foto: Vladimír Ševela
Doby, kdy na pražském blešáku stál karavan s peep show, jsou už pryč. I dnes ale na trhu U Elektry, jenž se přestěhoval z někdejší Kolbenky, narazíte na roztodivné prodejce, zákazníky i nabízené zboží.

Pozor, zloději! Hned u vchodu na bleší trh U Elektry v pražských Vysočanech visí nástěnka s fotografiemi polapených nenechavců. Zarazí, že téměř všichni se na fotografiích usmívají. "Musí. Říkám jim, ať se usmějí, když budou na fotce, a pak je poučím, jak se chovat. Když je to něco většího, volám policii," prohodí Roman Cileček, bývalý posunovač, dnes provozovatel Bleších trhů Praha. Typ urostlého chlapíka, jemuž není radno odporovat. Pan Cileček pouze lituje, že kvůli zákonům na ochranu osobních údajů bude muset tablo zřejmě sundat.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.