Žofie Dařbujánová. Barvy, třpytky, rozevláté vlasy, vysoké podpatky, živočišná radost z vlastního bytí. Tu dokáže mladá zpěvačka předávat z pódia i mimo ně. A co ji při tom stále provází?
Foto: Lukáš Bíba

Kytky nosím ve vlasech často. Je zajímavé, jak to některé lidi vytáčí. Asi proto, že jsou smutní," říká zpěvačka skupiny Mydy Rabycad Žofie Dařbujánová. Časopis Forbes ji nedávno zařadil mezi nejvýraznější české umělce do 30 let.

Žofie je podepsána pod většinou textů, hudba je společné dílo kapely. "Kluci skládají, já se snažím podílet na pěveckých linkách. V té hudbě se odráží náš aktuální život, momentální nálady. Podle toho se mění i náš styl. Začínali jsme s elektroswingem, teď jsme si začali říkat Glamtronic. Celkově jsme přitvrdili, máme rádi lesklé úchylárny. Je to víc glam! Ten razantní styl mě teď hodně baví. Včera mě potěšil jeden kamarád: Kdykoli tě vidím, vypadáš úplně jinak! Zaradovala jsem se: Yes, konečně jsem toho docílila!"

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.