Krátkodobý informační blackout může být pro člověka v informačním přepychu jedinou obranou před prasknutím hlavy.
Foto: Pixabay

Editor, který přijde o paměť, je zralý na invalidní důchod, napadá mě, když si občas v redakci nemohu vzpomenout na "ten název". Naštěstí tu máme Google. Jen aby každý věděl, tak editor v novinách je člověk, který zbavuje texty chyb. Významových i formálních. Při té činnosti jeho mozkovnou denně protékají stovky nebo i tisíce slov, desetitisíce písmen. A každá litera musí mít své přesně určené místo, aby z toho mraveniště černých cancourků povstal jedinečný, barevný obraz pro čtenářovo pobavení i poučení.

Je to ale nálož, říkám si, když vidím to množství informací. Na sociálních sítích se samy − hermafroditně − pomnožují. A bombardují naše lebky. Vzniklými krátery pronikají hluboko do lidského magmatu. Je to pořádná fuška pro všechny zúčastněné. Pro producenty i konzumenty.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.