Čaj - ilustrační foto
Foto: Thinkstock.com
O ranním probouzecím rituálu "tři v jednom" píše Ondřej Tuček ve svém novém fejetonu.

Jako každý autor i já řeším problém, kdy najít čas na psaní. A jako mnozí kradu ho dni v časných ranních hodinách. Soutěska časného rána má ale tu nevýhodu, že se špatně píše, když ještě spíte. Je třeba rychlého, efektivního probuzení. Někomu pomáhá obligátní ranní káva, někomu rozcvička, dalšímu sprcha. Mám recept, jak vše sloučit. Zde je probouzecí rituál "tři v jednom":

Nalijte do varné konvice vodu a zapněte ji. Vyndejte z kredence svůj milovaný hrneček dovezený z Barcelony. Vyndejte kávu a odměřte obvyklou porci. Když se konvice blíží k orgasmu, dojděte si pro cigaretu a zapalovač. Kávu zalijte a zamíchejte. Jste-li aspoň průměrný autor, je už kuchyňská linka jaksepatří pocintaná vodou z dosluhující konvice a poprášená kávou sypanou rovnou z rozčepýřeného pytlíku.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.