Prvním hostem Ego Talk bude kardiolog Josef Veselka.
Foto: Michaela Danelová
Josef Veselka je nejen špičkovým kardiologem a maratoncem. Pustil se také do spisovatelské dráhy a bude prvním hostem nové show Ego Talk. Na divadelním pódiu ho 3. prosince vyzpovídá novinář Miloš Čermák.

Kromě standupových večerů Ego Nights chystá pražské divadlo Troníček také pravidelné talk show Ego Talk. Během nich se na pódiu objeví zajímaví hosté, kteří promluví o svých nejnovějších počinech a zároveň se nechají vyzpovídat.

Prvním hostem bude v neděli 3. prosince kardiolog Josef Veselka. Letos na podzim vydal soubor povídek, které psal kdykoliv, kdekoliv a na čemkoliv, třeba i na mobilním telefonu. Přesně tak vznikla i první povídka pro knihu s názvem Překroč ten stín: profesor Veselka seděl na nudné schůzi, a tak vzal do ruky telefon a psal.

Okolnosti, které vzniku knihy předcházely, které jej doprovázely a které budou následovat, jsou podle jejího autora mnohdy humorné až tragikomické. Rozhodl se proto podělit se o ně s publikem talk show.

HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.