Soukromý psí útulek Dogpoint vydal charitativní kalendář Tajný život psů.
Foto: Dogpoint / Lukáš Skalický

Soukromý psí útulek Dogpoint o.p.s. spojuje skupina nadšených profesionálů, kteří se od roku 2011 starají o psy v nouzi. Po letech sbírání zkušeností se rozhodli postavit útulek ve Lhotkách u Malotic. Oficiální otevření útulku proběhlo v květnu 2015 a od té doby už díky nim nový domov získalo více než 350 psů. Útulek pravidelně vydává charitativní kalendáře, v nichž psy stylizuje do různých rolí.

Po 52 psích superhrdinech, kteří ukazují své supervlastnosti, se v loňském roce zaprášilo, a tak i letos Dogpoint odhalí, kým by psi chtěli být. charitativním e-shopu pořídíte kalendář se psím boxerem, barmanem, pilotem, policistou nebo dítkem houpajícím se na houpačce ve dvou provedeních. Přispět můžete i na transparentní účet Dogpointu 2500279836/2010, prostřednictvím Darujme.cz nebo zasláním dárcovské sms v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč.

HN

Ještě na vás čeká 10 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.