Karel Skalický, zástupce společnosti Property Management Solutions
Foto: Michaela Danelová
Začátky nebyly vůbec jednoduché. V nově otevřeném Palladiu hořelo a přišla hospodářská krize. Stejně to byl dobrý nápad, říká Karel Skalický - muž, který v jeho čele stojí už deset let.

Restaurace George Prime Steak na Starém Městě pražském se prezentuje jako místo, kde připravují ty nejlepší steaky v metropoli. Ačkoliv tady má Karel Skalický svou premiéru, podnik zástupce společnosti Property Management Solutions vybral naprosto záměrně. "Palladium je pro mě každodenní chleba a všechny jeho restaurace jsem obešel už několikrát. Také mě tam lidé dobře znají, takže jsem raději zamířil mimo svůj obvyklý rádius," vysvětluje, proč se nesetkáváme na jeho "domácí půdě".

A zatímco okolní stolky se plní pozvolna a nenásilně, v populárním obchodním centru na náměstí Republiky by jistě takové soukromí nebylo − průměrně jej totiž navštíví 47 tisíc lidí za den. "Teď to bylo dokonce o pár tisíc víc, lámali jsme rekordy. Naštěstí mám kancelář až v podkroví a používám manažerský vchod."

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.