Jan Remr, ředitel privátního bankovnictví v Raiffeisenbank
Foto: Zbyněk Pecák
Do prostředí finančních trhů a mezinárodního obchodu zamířil díky zálibě v matematice. Dnes je Jan Remr nejmladším ředitelem privátního bankovnictví v Česku.

Cesta výtahem do 27. podlaží pražské City Tower, kde se nachází restaurace Aureole, trvá jen několik vteřin. Přibližně stejnou dobu zabere i Janu Remrovi, jehož kancelář sídlí jen o pár pater níž. "Tento podnik je pro mě velmi nasnadě a na pracovní obědy sem mířím skutečně velmi často. Zejména když přijede management z Vídně, je Aureole taková naše kantýna," usmívá se s nadsázkou šéf privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen. "Nádherné je to především v létě, kdy bývá výhled na celou Prahu. Je škoda, že máme zrovna mlhu," prohodí směrem k typickému dušičkovému počasí za okny.

Protože oba budeme odpoledne ještě řídit, roli aperitivu přenecháváme neperlivé vodě. "Určitě doporučuji ochutnat polední tříchodové menu. Je to takový průřez gastronomií, kterou tady šéfkuchař Jiří Král připravuje," nabídne pohotově po otevření jídelního lístku a já se nenechám dlouho přemlouvat.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.